Espaco Bela Vista - Prates
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Espaco Bela Vista - Prates Hortolândia villa van 16 m² ligt binnen 16 minuten wandelafstand van CREAPE - Centro de Referencia em Educacao Ambiental Parque Escola en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
De kerk van de Nazarener is op 4 km afstand gesitueerd. Dit vakantiehuis biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Parque Socioambiental Irma Dorothy Stang, binnen 25 minuten wandelen. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie op afstand van 2 km van Metropolitano Centro Comercial.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van de 4-badkamer villa. Saizen Sushi ligt op een korte afstand van deze 1-slaapkamer Espaco Bela Vista - Prates villa en biedt Japanse gerechten aan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Espaco Bela Vista - Prates villa?
Gasten van Espaco Bela Vista - Prates villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Espaco Bela Vista - Prates villa?
Gasten van Espaco Bela Vista - Prates villa kunnen eten in Saizen Sushi restaurant, dat Japanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Espaco Bela Vista - Prates villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Espaco Bela Vista - Prates villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit vakantiehuis?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Espaco Bela Vista - Prates villa?
Tijdens je verblijf in Espaco Bela Vista - Prates villa moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Hortolândia verkennen, waaronder CREAPE - Centro de Referencia em Educacao Ambiental Parque Escola (1 km), het Milieupark Remanso Waters (3 km) en de kerk van de Nazarener, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.